Apple, En Yeni Ürünlerini Apple Online Store’da Yarın Satışa Sunuyor!

128GB iPhone SE ve 10.5 inç iPad Pro

Apple, “planlı bakım” nedeniyle çevrimiçi mağazasını (Apple Online Store) 21 Mart Salı günü, ABD saati ile 03:00 ile 8:30 arasında kullanıma kapatacak. Şirket bunun için Sistem Durumu sayfasını güncelledi. Apple Online Store için bu planlı bakımın zamanlamasına bakıldığında, şimdiye kadar gelen söylentilerle, Apple’ın Salı günü en yeni ürünlerini satışa sunmaya hazırlanıyor diyebiliriz. Bu güncellemenin sonuçları muhtemelen Türkiye saati ile 19:30-21:00 arasında görülebilecek.

teknik destek <

Apple Sistem Durumu

Geçtiğimiz hafta, adının gizlenmesini talep eden tanınmış bir araştırma şirketi, kendi kaynaklarından yola çıkarak Apple’ın en yeni ürünlerini bu ay duyuracağını beklediğini söylemişti. Araştırma şirketi Apple’ın hangi ürünlerini duyuracağını belirtmemişti.

Apple’ın hangi yeni ürünlerini satışını sunacağı açıklanmamış olsada şirketin yeni iPad Pro modellerini satışa sunmasına kesin gözü ile bakılıyor. Çerçevesiz ve daha ince gövdeli yepyeni bir 10.5 inçlik iPad Pro ile birlikte yenilenmiş 12.9 inç iPad Pro’nun ve 9.7 inç iPad Pro’nun tanıtılması öngörülüyor.

Apple bu sefer özel bir bahar etkinliği düzenlemeyecek gibi duruyor. Şirket özel bir etkinlikle yeni ürünlerini duyurmak yerine bir basın açıklamasıyla yeni ürünlerini ilan edecek diyebiliriz.

Japon blog Mac Otakara, Apple’ın yeni iPad Pro serisiyle birlikte Apple’ın 128GB yerleşik depolama kapasitesine sahip daha büyük bir iPhone SE modelini, yeni Apple Watch kayışlarını ve iPhone 7/7 Plus için yeni kırmızı renk seçeneğini sunacağını beklediğini daha önce takipçileriyle paylaşmıştı.

Bakalım hangi tahminler tutarlı olacak bunu bekleyip göreceğiz.

müşteri hizmetleri