Apple eski logosunu kullanacak

Apple eski logosunu kullanacak

Teknoloji devi Apple hakkında uluslararası kaynaklardan çıkan haberler Apple’ın eski logosuna döneceğini işaret ediyor.  Apple eski logosunu kullanacak. Yabancı kaynaklardan alınan bilgilere göre Apple 1977 yılından beri kullandığı logosunun tescil ettirmek için gerekli yerlere başvuru yaptırdı.  Apple ile klasikleşmiş olan bu logo Gökkuşağı renklerinden oluşuyor ve Apple’ın simgesi haline geldi.

teknik destek

Bu logo ilk iPhone’dan 30 yıldan daha fazla süre önce meydana geldi ve Apple’ın bugünlere gelmesinde ve marka oluşturmasında en büyük etkenlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Apple logosunun22 yıl boyunca aynı şekilde kullanmış kısa süre önce de logosunda değişikliğe gitmişti.  Ancak gökkuşağı renklerinden oluşan bu eski lokumu herkes tarafından benimsendi ve oldukça fazla sevildi. Apple 2017 yılının Aralık ayında eski logosu için tescil başvurusunda bulundu ve şu anda sonucu bekliyor.

Apple eski logosunu kullanacak1

APPLE TEKSTİL’E ADIM ATIYOR

Apple’ın bu loguyu nasıl ve nerede kullanacağı bilgisi ise yine net olmamak ile birlikte yabancı kaynaklardan elimize ulaştı.  Apple klasikleşmiş ve kendisi ile özgünleşmiş olan bu logoyu şapkalar üzerinde kullanacak. Bu da akıllara Apple acaba tekstil sektörüne de mi adım atıyor sorusunu getiriyor.  Şu an için bu konu ile ilgili resmi ya da net bir açıklama olmasa da Apple’ın nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde belirlenecek.

Apple şu anda Apple parktaki mağazasında gökkuşağı renklerinden oluşan logosunu ait tişörtlerin satışını yapıyor.  Yani Apple tekstil sektörüne girerse Bu pek çoklarına göre şaşırtıcı bir olay olmayacak.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Eski logosunu kullanmıcak. Giyim, kozmetik veya herhangi bi sektör alanında logonun kullanılmaması için kendi markalaştırıp kendi şirketi bünyesinde muhafaza edecek. Yüzlerce kişinin paylaşımlarınızı takip ettiği ve okuduğu böyle bir sitede lütfen konu başlıklarımıza ve içeriklerimize dikkat edelim…

Comments are closed.