İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Ev ve HomeKit Web Sayfasını Yeniledi

Apple, bugün, Ev uygulaması ve HomeKit sayfasını yenileyerek HomeKit ekosisteminde nelerin yapılabileceğini daha geniş bir şekilde gösteriyor. Apple ayrıca, bir de Ev uygulaması için reklam filmi yayınladı. Reklam filmi henüz şirketin YouTube kanalına yüklenmedi ancak Apple’ın web sitesinde bulunuyor.

teknik destek

Reklam, ev uygulamasını kullanan bir kadını konu alıyor. Kadın uyandığında Siri’ye günaydın diyor ve Siri’nin evi hazırlaması için bazı taleplerde bulunuyor. Daha sonra kadın Ev uygulamasını iPhone’undan açıyor ve Honeywell akıllı termostatı yönlendirerek sıcaklık ayarını yapıyor.

Kadın evden çıkmaya hazır olduğunda ise Ev uygulamasından “Kilitle” komutunu kullanarak evin kapısını kilitliyor. Saatler sonra eve geri dönen kadın yine Ev uygulaması aracılığı ile kapısının kilidini açıyor ve evini kontrol etmeye devam ediyor.

Apple’ın HomeKit’i ile şahlanan geliştiriciler ve üreticiler, akıllı ev uygulaması için her geçen gün yepyeni ürün uygulamaları ile sahneye çıkıyorlar. Apple’ın hem kullanıcı hem de üretici bazında ilham vermek için Ev sayfasını yenilemiş olması ise oldukça cezbedici duruyor.

Yenilenen Ev sayfasına buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri