Apple Foni Bundle Uygulamasında Yerini Aldı

Bundle

Apple Foni, 2015 Eylül ayında kurulmuş; Apple hayranlarına Apple ile ilgili en güncel haberleri, en yeni dedikoduları aktarmak ve Apple cihazlarının kullanımı ile ilgili kullanıcılara destek olmak adına hizmet veren özel bir oluşumdur.

teknik destek <

Apple Foni, henüz 1 yıllık bir portal olmasına rağmen her gün 10.000’den fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Kısa sürede aktif 35.000 sosyal medya takipçisine ulaşarak olarak gücüne güç katmıştır.

Yakın zamanda App Store’da özel bir uygulaması da yayınlanacak olan sitemiz takipçilerimizin bize her platformdan ulaşabilmeleri adına şu anda App Store’un en iyi Türkçe haber uygulaması olan Bundle’a eklenmiştir.

img_0049

Sitemizi Bundle’dan takip edebilmek işin öncelikle aşağıdaki bağlantıdan Bundle uygulamasını indirin. Daha sonra uygulamayı açarak “Menü” ikonuna tıklayın. Açılan bölümde “kaynak ekle” diyerek arama kısmına Apple Foni yazarak sitemizi ekleyin.

Artık herhangi bir tarayıcıya gerek kalmadan sitemizi takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı da sitemizi Bundle’dan takip etmeye teşvik etmeyi unutmayın.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.