Apple, Fotoğraflar Uygulamasındaki “Anılar” Özelliğini Öne Çıkartan Yeni Reklamını Paylaştı

iPhone Anılar Özelliği

Apple, iPhone 7 adına yayınladığı tanıtım videolarını devam ettirerek Fotoğraflar uygulaması için Anılar özelliğini hedef alan “Arşivler” adlı yeni reklamını paylaştı.

teknik destek

YouTube’da yayınlanan videoda, bir fotoğraf arşivcisinin oldukça geniş fotoğraf arşivine göz atması, arşivinden fotoğraflar ve videolar seçip projektör ile bunları perdeye yansıtması ve ardından iPhone 7’ye aktarması gösteriliyor.

Luca D’Alberto’nun “Her Dreams” ve Lykke Li’nin “Unchained Melody” adlı eserler video boyunca eşlik ediyor ve Apple’ın son reklamlarının tümünde yer alan “pratikte sihirli” sloganı kullanılıyor.

https://youtu.be/wbpBdMUrqV8

Apple, bu videosu ile beraber, “The City” ve “Take Mine” adlı videolarında da iPhone 7’nin fotoğrafik özelliklerine odaklanmıştı ancak bu video Anılar özelliğini vurgulayan ilk video konumunda. Fotoğraflar uygulamasının sahip olduğu Anılar özelliği ile seçilen tarihler, yerler ve kişiler albümleriniz kullanılıyor, fotoğraflarınız ve videolarınız müzik eşliğinde slayta dönüştürülüyor.

Ayrıca yayınlanan reklamla aynı zamanda iPhone 7 fotoğrafçılık rehberine de ek bir video dahil edildi. Apple basit öğretici videolarını Mayıs ayından bu yana sürdürüyor.

https://youtu.be/4iRACH0kVbo

müşteri hizmetleri