İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Gürültü Giderici Kulaklık Üzerinde Çalışma Yapıyor

iPhone 7 için sık sık ortaya atılan söylentilerden birisi de Apple’ın kulaklık ile müzik dinleme deneyimini değiştireceği yönünde. Apple‘ın ses sistemleri geliştirme ortağı bu söylentilere açıklık getiriyor.

teknik destek

Ve aslında Apple’ın ses sistemleri geliştiricisi Cirrus Logic CEO’su bunu Apple’ı işaret etmeden yapıyor. CEO, şirketlerin gelecekte gürültü önleyici kulaklıklar üzerinde çalıştığını ve çok yakın gelecekte gürültü önleyici kulakların doğrudan kullanıma sunulacağı bekleniyor. Aslında Apple’ın iPhone 7 için böyle bir planı olduğunu iddia ediliyor.

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte kulaklık teknolojisinde büyük değişikliklere gitmeye hazırlandığı uzun zamandır analistlerin gündeminde. Her raporda bu konu üzerinde duruluyor. Apple’ın 3.5 mm kulaklık girişini kaldıracağı ve bunu daha ince iPhone’lar için planladığı bilinen bir gerçek. Peki ya her şeyi ile değişecek olan EarPods kulaklıkların sunacağı teknoloji seviyesi Apple’ın ses geliştirme ortağının dediği gibi olur mu? Bu noktada tartışılan konu bu.

Bir diğer söylenti ise Apple’ın kablosuz kulaklık inşa etme planı içerisinde olduğu yönünde. Bu söylentiler ne kadar gerçeği yansıtıyor bilinmez ama her ihtimalle uzun süredir kullanılan EarPods kulaklıkların büyük bir evrim geçirecekleri açık.

müşteri hizmetleri