Apple Hakkında Şok İddia!

pil1

Apple Hakkında Şok İddia!

teknik destek <

Apple, geçtiğimiz haftalarda kendi kullanıcıları için indirimli pil kampanyası başlatmıştı. Kullanıcılarının telefon pillerini belirli bir fiyata ve indirimli bir fiyata değiştirme kararı alan Apple hakkında, pil değişimi yapmak isteyen bir kullanıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kullanıcı Hataları Nedeniyle Fiyat Artıyor

Pil değişim kampanyasının ardından birçok iPhone kullanıcısı, en yakın servislere giderek pillerini değiştirmek istediler. Tam da bu sırada, yine pilini değiştirmek için servisle iletişime geçen Josh Landsburgh, olayın hiç de açıklandığı gibi olmadığını belirtti. Telefonunu servise gönderdikten sonra firmadan bir e-mail alan Josh, pilin değişmesi için 10 katı fazla fiyat istenildiğini belirtti.

pil

Küçük Kusurlar Bahane Ediliyor

İndirimden faydalanmak için en kısa sürede telefonunu servise gönderen Josh, 2 gün sonra aldığı bir e-mail ile şoka uğradığını belirtti. Pil değişimi için gönderdiği servis, telefonun köşesinin çökük olduğunu belirterek, pil değişiminden önce bunun tamir edilmesini zorunlu kılmıştı. Tamir için de ekstra olarak 200 sterlin isteyen firma karşısında Josh, bu duruma bir anlam veremediğini belirtti.

Birkaç kullanıcı tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda, şirket pil değişimi için kusursuz bir cihaz bekliyor diyebiliriz. En ufak kusurlar için bile tamir etme şartı koşan Apple’ın bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaması da oldukça şaşırttı. Bakalım ilerleyen günlerde bu durumla alakalı bir açıklama yapılacak mı?

müşteri hizmetleri