İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Harita Haftada 5 Milyar Hizmet İsteği ile Oldukça Popüler

Apple’ın kendi harita hizmeti 2012 yılında başladı ve hizmet vermeye başladığı günden bu yana pek çok sorun ile karşı karşıya kaldı. Kullanıcı taleplerini karşılayamaması ve barındırdığı hatalarla pek çok kullanıcı için sadece gereksiz bir uygulama haline geldi.

teknik destek

Apple, harita hizmetindeki sorunları çözmek ve geliştirmeler yapmak için büyük atılımlar yaptı ve bugünki durumuna bakıldığında sorunlarından arınmış, gelişmiş bir harita hizmeti dikkat çekiyor.

Apple Harita’nın tek rakibi Google Haritalar ve Apple buna göre özellik çeşitlendirmesi ve geliştirmeleini yapıyor. Son yapılan arsştırmaya göre Apple Harita hizmeti haftada 5 milyar gibi büyük bir hizmet isteği yani kullanımo ile karşı karşıya. Uzmanlara göre bu yükseliş devam ederse Apple Harita daha da iyi yerlere gelecektir. Google Maps’in bu denli popüler oluşunun altında iOS, Android gibi birden fazla platformda kullanılabilir olması gösteriliyot.

Mevcut durumda Apple Harita’ya olan gücen arttıkça iPhone, iPad kullanıcılarının üçüncü taraf harita uygulamalarını kullanmak yerine Apple Haritaları tercih etmesi mümkün gibi duruyor.

müşteri hizmetleri