Apple Hollanda’da Özel Destek Uygulaması Apple Support’u Başlattı

iPhone müşteri hizmetleri

Müşteri desteği konusunda zaten oldukça başarılı olan Apple şimdide Hollanda’daki iOS kullanıcılarına özel Apple Support uygulamasını başlattı. Uygulama sayesinde şimdilik Hollanda’daki kullanıcılar destek işlemlerini kolayca başlatabiliyorlar.

teknik destek

Apple Support uygulamasının genel tasarımı Apple’ın özel destek websayfası ile aynı tasarıma sahip.

apple-destek-uygulamasi

Uygulama kişiye ait uygulamalar üzerinde çalışıyor. Yani Apple ID’niz kullanılıyor. Herhangi bir onarım durumu varsa Apple Store’lar üzerinde onarım sürelerini görebiliyorsunuz. Ayrıca özel olarak Apple’ın destek personeli ile sohbet seçeneği de mevcut.

Apple Support uygulaması içerisinde yer alan “Yardıma mı ihtiyacınız var?” kısmı ile en iyi ve kişiselleştirilmiş destek seçenekleri kullanmanız mümkün. Hemen bir uzman ile telefonla görüşebiliyor, Apple Store veya Apple Premium Reseller’den bir onarım başlatabiliyorsunuz.

Apple Support uygulaması şu anda sadece Hollanda’da kullanılabilir. Muhtemelen Apple test için bu ülkeyi seçmiş durumda. Uzmanlar yakın zamanda diğer ülke ve bölgelerde de uygulamanın kullanılmaya başlanacağını söylüyorlar. Umuyoruz ki böylesi etkin bir uygulama ülkemizde de kısa süre içerisinde kullanılabilir olur…

müşteri hizmetleri