Apple Homepad’in Canlı Performansını Paylaştı (Video)

homepod

Uzun bir süredir Apple’ın piyasaya çıkaracağı bir ürün olan HomePad Akıllı müzik cihazı nihayet satışa sunuldu başta Amerika birleşik devletleri ve birleşik krallık olmak üzere tüm dünyada bulunan apple mağazalarında ulaşabilirsiniz dilersenizde netten sipariş vererek kapınıza kadar teslimatını yapıyorlar.

teknik destek <

Apple bugün bir dizi HomePod reklamını youtube kanalında resmi olarak yayınları bunlar Bass , Beat , Distortion ve Equalizer başlıklı YouTube videosu olarak kanalında paylaşıldı .

Bu yayınlanan Dört reklam, 15 saniyelik videolar şeklindedir ve HomePod kelimesini çeşitli şekillerde canlandırır, gerçek hoparlör sadece kısa bir süreliğine aktif olur ve kapanır. Apple ayrıca ABD, İngiltere ve Avustralya’daki 9 Şubat öncesinde piyasaya çıkması için hazır olduğunu vurguluyor.

Müzik odaklı reklamların her biri kendi şarkısına ayarlanabilmektedir; bunlar , Kendrick Lamar tarafından DNA, Hembree‘nin Kutsal Suyu ve Big Boi’nin Tüm Geceleri‘dir. Apple, HomePod’u her bir videonun tanımında ikinci olarak “akılcı bir hoparlör” ve “akıllı ev asistanı” olarak konumlamaya devam ediyor.

WWDC 2017‘de önizlemesi yapıldıktan sonra Sunulan Tanıtımı HomePod Apple’ın teaser videosunun devamını izliyor .

Apple, öncelikle HomePod’u Apple Music‘in akışını gerçekleştirebilen bir hoparlör olarak konumlandırdı ancak dahili Siri ile kullanıcılar ayrıca mesajlar ayarlamak, zamanlayıcı ayarlamak, podcast oynamak, haberleri kontrol etmek, HomeKit özellikli akıllı ev aksesuarlarını kontrol etmek ve iPhone’larını çıkarmaya gerek kalmadan birkaç görev tamamlamak.

Yüksek kaliteli hoparlör, yedi-tweeter dizisi ve yüksek gezi bas hoparlörü de dahil olmak üzere uzaysal farkındalık ve Apple tarafından tasarlanmış ses teknolojisi ile donatılmıştır. Yaklaşık 7 inç uzunluğunda ve Apple’ın A8 çipi ile güçlendiriliyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.