İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Homepod Kullanımı Ve Kurulumu Nasıl Yapılır

Apple’ın yeni piyasaya sunduğu ve yüksek bir beğeni alan Apple Homepod adlı yeni nesil akıllı müzik çalar cihazıdır.

teknik destek

Öncelikle almış olduğunuz Homepod cihazınızı aktif ettikten sonra kullanmış olduğunuz  bir iPhone veya iPad’e bağlı iCloud hesabı kullanarak  cihazı senkronize ederek  ayarlamanız gerekir.
Yanlız kurulum esnasında dikkat etmeniz gereken hususlar var  HomePod, iCloud hesabını, mesaj gönderme, ahatırlarıcı oluşturma ve takvim bildirimleri alma gibi Siri sesli komutlarla hoparlör aracılığıyla erişilen kişisel talep özelliklerine bağlar. bunu pasif hale getirmeniz gerekecek Ayrıca, HomePod’u bu iCloud / iTunes kullanıcısına bağlı herhangi bir Apple Müzik aboneliğine bağlar; bu nedenle, evinizdeki hangi hesap sahibinin hoparlörle ilişkilendirilmesini istediğinizi düşünmeniz önemlidir.

HomePod kurulum işleminin çalışabilmesi için iOS 11.2.5 veya üstünü çalıştıran bir iOS cihazına ihtiyacınız olacağından, iPhone’unuzun veya iPad’in güncelliğini kontrol edin. Bunu yapmak için Ayarlar uygulamasını açın, Genel -> Hakkında’ya dokunun ve sürüm numarasını bulun. Güncelleştirmeniz gerekiyorsa, Ayarlar’a geri dokunun, Yazılım Güncelleme’yi seçin ve ekrandaki yönergeleri izleyin.

 

 

müşteri hizmetleri