Apple iCloud Hizmeti Kesinti Yaşıyor! Son Dakika

Apple iCloud,Apple iCloud Kesintisi,Apple iCloud Hizmeti Kesinti Yaşıyor,İphone8,İphone 8 Plus

Apple‘dan gelen son açıklama ile bir çok kullanıcı can sıkıcı bir durum ile karşı karşıya kaldı ve sorun halen devam etmekte
Apple’ın Sistem Durumlarını gösteren istatistik sayfasına göre, birden fazla iCloud servisi şu anda kesinti yaşamakta ve bazı kullanıcılar tarafından erişilememektedir. Bu durumun düzeltilmesi adına çalışmalar son hızla devam etmektedir.

teknik destek

Erişim sağlanamayan uygulamalar ve araçlar şu şekilde; Arkadaşlarımı Bul, iPhone‘umu Bul, iCloud Yedekleme, Kişiler, Takvim, Sürücü, Anahtarlık, Posta, Notlar, Hatırlatıcılar, Depolama Yükseltmeleri ve Web Uygulamaları, bazı kullanıcılar için Pasifik Saati’nden bu yana yani Türkiye Saati İle sabah 08: 35’den bu yana erişim oranlarınla düşüş gösterdi.

İcloud Apple

Bunun yanı sıra benzer bir sorun ise Mac kullanıcıları içinde söz konusu

My Mac’e bakacak olursak eğer , iCloud uygulamaları, Mail Drop ve Fotoğraflar için iWork da etkilenmiş vaziyette umarız en kısa sürede bu sorun bir çözüme kavuşur.

Apple’ın Sistem Durumu raporunda, kullanıcıların yüzde 1.5’i etkileniyor ve yukarıda listelenen hizmetleri kullanamayabilir. Kesintinin ne kadar süreceği belli değil, ancak çözüldüğünde siz değerli kullanıcılarımıza tekrardan bilgi vererek sayfadan ve sitemizden gerekli olan tüm güncellemeleri anında aktarımını sağlayacağız.

 

 

müşteri hizmetleri

6 Comments

  1. iOS 11.3 betada fotoğraflardan iCloud dosyalar uygulamasına fotoğraf gönderilemiyor(2 dem fazlası gönderilmiyor).Umarım düzeltirler.Tek tek atmak zorunda kalıyoruz.

Comments are closed.