Apple İki Yeni iPad ile Gelebilir!

Apple İki Yeni iPad ile Çıkartabilir!

Kırgızistan, Kazakistan, Beyaz Rusya, Ermenistan ve Rusya’da satışa sunulacak olan şifreleme özellikleri bulunan cihazlar için teknolojik ürünlerin Avrasya Ekonomik Komisyonu’na kaydının yapılması gerekiyor. Firmanın bu yasal gerekliliği uygulamak için bu ayın başlarında komisyona daha tanıtmadığı fakat tanıtmaya hazırladığı iPhone, Mac ve iPad modellerinin kaydının yapıldığı belirlenmişti.

teknik destek <

Apple İki Yeni iPad ile Çıkartabilir!

Yeni iPad Pro Modelleri Geliyor Olabilir!

Apple’ın kaydını gerçekleştirdiği cihazların model numaraları A2014, A2013, A1979, A1934 ve A1876 şeklinde olmuştu ve şirketin böylece beş yeni cihazın kaydını gerçekleştirdiği görülmüştü. Bu model numarasındaki cihazların çoğunun yeni iPad Pro olmasını bekliyorduk. Buna ek olarak Consomac adlı kaynak, Apple’ın iki yeni iPad modeli için yeni bir başvuru yaptığını da ekledi. Kaydı gerçekleştirilen iPad modellerinin model numaraları ise; A1980 ve A1895 oldu.

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde firmanın önceki nesile göre daha güçlü işlemcili, ince çerçeveli ve Face ID özelliklerini ekleyerek iPad Pro ailesini yenilemesini bekliyoruz. Böyle bir gelişme olursa, iPad Pro 2018 modelleri ilk fiziksel Ana Ekran tuşu olmayan modeller olarak karşımıza çıkacaklar.

Apple İki Yeni iPad ile Çıkartabilir!

Apple ile ilgili tahmin ve analizleriyle bilinen Ming-Chi Kuo’nun yayınladığı son rapora göre, 2018 iPad Pro modellerinin yenilenmesinin sonrasında 11 inç ve 12.9 inç boyutlarında iki model karşımızda olacak. Buna ek olarak komisyona kaydı yapılan ancak hiç konuşulmayan modelin iPad mini 5 olma ihtimali üzerinde de konuşuluyor.

Apple’ın iPad Pro modellerinde iPhone X tasarımı kullanacağını düşünüyor musunuz?

müşteri hizmetleri

Comments are closed.