Apple İki Yeni iPad Pro İçin Apple Kalem Tanıtım Videosu Yayınladı

Yeni iPad Pro İçin Apple Kalem

Apple bugün Yeni yayınladığı  Youtube videosunda  Take Notes yani (Not Almak) Ve Augment Reality (Arttırılmış gerçeklik) Adında  yeni iPad Pro reklam videosu yayımladı. Louis The Child’ın “Git” Müziğinde geçen 15 saniyelik klipler geçen yıldan bu yana devam eden daha büyük bir kampanyanın parçası, Olmayı başardı.

teknik destek

 

İlk  yayımlanan video reklamı, iPad Pro’nun Apple’ın iOS 11 için yeni ARKit platformuna dayanan artırılmış gerçeklik uygulamalarını nasıl çalıştırabileceği üzerine odaklanıyor.

https://youtu.be/QOZWPGESVcs

 

İkinci olarak yayına giren reklam, Apple Kalem’in, iOS 11‘i çalıştıran bir iPad Pro’da multimedya notları oluşturmak için nasıl kullanıldığı ve Apple’ın Dosyalar uygulamasından resim çizme, yazma veya sürükleme ve bırakma yeteneğine odaklanmaktadır. Bu reklamdan birkaç video daha önce Apple’ın  bir Bilgisayar Nedir? adında bir video daha paylaştı.

 

https://youtu.be/YrE7VCClWk0

 

İki reklam, dün Apple’ın AYNI IŞIK adlı yeni 38 saniyelik bir reklamı izledi ; burada, Portrait Lighting’in bir stüdyo olmadan stüdyo kalitesinde ışık efektleri sunduğunu ve çeşitli örnekler gösterdiğini açıkladı.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.