Apple, iOS 11 ile Tümüyle Yenilenen App Store’u Tanıtan Birkaç Video Paylaştı

Yeni iOS App Store

iOS 11, uygulamaları keşfetmek için yeni bir “Bugün” ekranı, uygulamalar ve oyunlar için ayrı bölümler içeren, tamamen yenilenmiş bir App Store’u beraberinde getiriyor. Bu iOS için oldukça önemli bir değişiklik ve Apple yeni özelliklerin bazılarını göstermek için bugün yeni App Store’a ait birkaç video paylaştı.

teknik destek <

İlk video uzunluğu yaklaşık 40 saniyedir ve öncelikle uygulama önerileri, geliştirici hikayeleri, uygulamaları kullanmaya yönelik ipuçları, Oyun, Günün Oyunu ve Günün Uygulaması ile App Store’un Bugün bölümüne odaklanıyor.

https://youtu.be/w6a1y8NU90M

Sonraki kısa videolar Monument Valley 2’nin yapımı, sneakerhead’ler için en iyi uygulamalar ve evde karaoke yapmak için ipuçları gibi belirli Bugün bölümünün özelliklerini göstermek için hazırlanmış.

https://youtu.be/x7axUiRhI4g

https://youtu.be/cF5x2_EmCZ0

https://youtu.be/zM9ofLQlPJQ

Apple, iOS 11’de iOS App Store’a ve özellikle de App Store’u masaüstündeki iTunes’den kaldırmaya odaklandı. iOS App Store artık, iOS cihazlarında uygulama içeriği keşfetmek ve yönetmek için tek portal konumunda.

Apple, yeni içeriği tanıtmak için App Store’un “Bugün” bölümünü hemen hemen günlük olarak güncelliyor ve App Store’un diğer bölümlerinde ayrıntılı uygulamalara ve oyun tavsiyelerine yer vermeye devam ediyor. Yeni App Store’u edinmek için dün yayınlanan iOS 11‘i yüklemeniz gerekiyor.

müşteri hizmetleri