Apple iOS 12 Nasıl Olacak

Apple iOS 12 Nasıl Olacak

Apple mobil cihazların işletim sistemini oluşturan işletim sisteminde köklü değişiklikler yapacak. Apple iOS 12 üzerindeki çalışmaların devam ettiği bilgisi alındı. Apple iOS 12 sürümü ile yeni bir dönem başlayacak ve oldukça farklı yenilikler de kullanıcıları bekliyor.

teknik destek

Apple bu değişikliği neden yapıyor? Apple son dönemde sık sık işletim sistemi ile ilgili sorulara maruz kalıyordu. İşletim sisteminde çıkan güvenlik sorunları bir hayli sorun olmuştu. Aslında sadece işletim sistemi merkezli bir değişiklik değil de şirket bünyesinde de köklü bir değişiklik bizleri bekliyor. Alınan bilgilere göre Apple kafasında bir harita oluşturdu ve bu haritayı 2 yıl içerisinde oluşturmayı planlıyor. İşletim sistemi ve diğer özellikler için acele etmeden ve hataya yer vermeden köklü değişiklikler gelecek.

Gelişmeler sadece iOS ile ibaret değil Mac içinde büyük değişikliklerin olması bekleniyor. Apple bitmeyen çalışmaları kullanıcılarına sunmak yerine tamamen biten ve kusursuz çalışan bir sistemi Apple kullanıcılarına aktarmak istiyor.

Apple iOS 12 ile “değişiyor”

Yaşanan bu gelişmeler aslında Apple için hem iyi hem kötü, sürekli olarak eksiklerin olması ve güvenlik açığının bulunduğu bir işletim sistemine sahip olmak ciddi bir zarar.

Apple ve işletim sistemi ile ilgili haberlerin tamamını sitemizde takip edebilirsiniz. Değişen sürümler ve diğer Apple ile ilgili tüm haberler ilk olarak sitemizde yayınlanmaktadır.

müşteri hizmetleri