Şimdi yükleniyor

Apple iPhone 7 için iPhone Trade-up Uygulamasına iPhone SE, iPhone 6s ve 6s Plus’ıda Dahil Etti

iphone-trade-up-uygulamasi

Apple iPhone 7 için iPhone Trade-up Uygulamasına iPhone SE, iPhone 6s ve 6s Plus’ıda Dahil Etti

Son Güncelleme tarihi 20 Eylül 2016 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

Geçtiğimiz hafta iPhone 7 ve iphone 7 Plus’ı piyasaya süren Apple, trade-up uygulamasını iPhone SE, iPhone 6s ve 6s Plus’ıda dahil ederek iPhone 7 alacak kullanıcılarına özel güncellemeye gitti. Trade-up uygulamasında tahmini olarak cihazlar belirlenen değerlere kabul ediliyor ve kalan fark ödenerek iPhone 7 veya 7 Plus satın alınabiliyor.

Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için cihazların ticari değerlerinde düşürmeye gitmiş durumda. Sonuç olarak ortaya çıkan Trade-up uygulaması teklif listesi şu şekilde;

• iPhone 5 – 50 dolar
• iPhone 5c – 40 dolar
• iPhone 5s – 90 dolar
• iPhone SE – 160 dolar
• iPhone 6 – 200 dolar
• iPhone 6 Plus – 225 dolar
• iPhone 6s – 275 dolar
• iPhone 6s Plus – 315 dolar

Ekran-Resmi-2016-09-20-18.45.58 Apple iPhone 7 için iPhone Trade-up Uygulamasına iPhone SE, iPhone 6s ve 6s Plus'ıda Dahil Etti

Fiyatların şu anda ABD’de cihaz satış bedelleri için hemen hemen eş değer olduğunu belirtelim. Ki bu listedeki rakamların tümüyle tahmini olduğunu, cihazın durumuna göre bir değerin ortaya çıkacağını söyleyelim. Apple’ın uyguladığı iPhone Trade-up uygulaması ile iPhone Yükseltme Programı’nı karıştırmamak gerekiyor.

iPhone Trade-up uygulamasının mantığı eski cihazınızın bedelinin belirlenmesini ve yeni iPhone’un maliyetinin düşürülmesini ya da aylık ödemelerinizin azaltmak için kullanılmasıdır.

iPhone Yükseltme Programı ise bu mantığa göre oldukça farklıdır. Apple bu programı her yıl yeni bir iPhone almak için sunar ve gerçekten her yıl iPhone almanın en kolay yolu budur. iPhone aylık ödemelere bölünür. Böylece zorlanmadan aylık uygun ödemelerle en yeni iPhone’u satın alabilirsiniz.

iPhone Trade-up uygulaması sayfasına buradan devam ederek erişebilirsiniz.

Ne iPhone Yükseltme Programı’nın ne de iPhone Trade-up uygulamasının ülkemizde şu an için kullanılabilir olmadığını belirtelim.

teknik destek