Şimdi yükleniyor

Apple iPhone 7 ile İstemeden Yeni Bir Akım Başlattı!

iphone-7-simsiyah

Apple iPhone 7 ile İstemeden Yeni Bir Akım Başlattı!

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte 3.5 mm kulaklık girişini kaldırması aslında tümüyle onun suya karşı olan direncini arttırmak içindi. Evet her ne kadar bu tepkiler ilk zamanlarda yadırganmış olsa da şirketin bu kararı su direncinin artıları görüldükçe seviliyor ve takdir ediliyor.

teknik destek

iPhone 7 IP67 sertifikasına sahip. Bu sertifikanın anlamı ise, iPhone 7 ile 30 dakika boyunca suyun 1 metre altında durabilirsiniz ve ona hiçbir şey olmaz! Yeni nesil iPhone buna göre tasarlanmış durumda. iPhone 7’nin suya karşı olan direnci elbetteki sadece kağıt üzerinde değil. YouTube’da yayınlanan pek çok su altı testlerinde kesinlikle bekleneni iPhone 7 sunuyor.

Ve Apple… iPhone’lara suya karşı getirdiği dirençle birlikte yeni bir akım başlattı. Kesinlikle ilginç bir adım başlattığını belirtelim. Sosyal medyada pek çok iPhone 7 sahibi ilginç bir trend başlatmış durumdalar. Duşta ilen Facebook ve Twitter’a giriş yapmak gibi. Evet şimdiden bu akımın büyük bir kitle ile sürdüğünü belirtelim.

Hatta konuyla ilgili atılmış birkaç tweetide gösterelim;

https://twitter.com/EvanWoodford/status/787290491343732736?ref_src=twsrc%5Etfw

Elbetteki Apple’da iPhone 7’nin suya karşı olan direnci ile övünüyor. Hatta birkaç hafta önce bunu vurgulayan bir reklam filmi dahi yayınlamıştı. İşte o reklam filmi;

https://www.youtube.com/watch?v=rTFPB4OUqrM

teknik destek