İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, iPhone 7 Lansmanı Sonrası Beats Kulaklıklar için Yeni Planlar Yapıyor

Apple’ın Beats PR ekibi tarafından yanlışlıkla gönderilen ve yayınlanan bir e-postaya göre, iPhone 7 ile birlikte şirketin Beats kulaklıklar için yeni planları mevcut. Haber, iPhone 7 ile Apple’ın 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırması sonrası kablosuz kulaklık veya tescilli lightning konektörünü kullanarak planlarını uygulamasını özetliyor.

teknik destek

Yanlışlıkla gönderilen e-postaya Beats PR ekibi tarafından Apple’ın 7 Eylül davetide eklenmiş ve yeni Dre ürünlerinin tanıtılacağından söz edilmiş. Daha öncede belirttiğimiz gibi, Apple iPhone 7 ile birlikte 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırarak kablosuz kulaklıklarını sunmaya hazırlanıyor.

beats-email-iphone-7

Öyle ki yeni nesil kablosuz kulaklıkların isminden AirPods olarak söz ediliyor. Yani EarPods yerini kablosuz AirPods’a bırakacak. Bu iddia elbetteki şimdilik bir spekülasyondan ibaret.

Beats’in şu anda kablosuz Bluetooh’lu kulaklıkları mevcut. Ancak şirketin 3.5 mm kulaklık girişini kaldırması ile bu yönde, uyumlu kulaklıkları Beats’den lanse etmesini beklediği açık. Bakalım gerçekten de iPhone 7 ile kablosuz AirPods ve Beats’in yeni nesil kulaklıkları gelecek mi…

teknik destek