İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, iPhone 7 Plus Portre Modu ile Çekilen Fotoğrafları Gösteren Reklam Filmini Paylaştı

Apple dün, YouTube kanalına iPhone 7 Plus’ın sahip olduğu Portre Modu kullanılarak çekilen özel fotoğrafların yer aldığı reklam filmini paylaştı.

teknik destek

“Take Mine” başlıklı reklam filminde genç bir bayan, büyükannesini ziyaret etmek için bir Yunan köyüne geliyor. Birbirlerini kollarını açarak selamladıktan sonra, iki kadın bir kafede otururken görülüyor. Burada torun, Portre Modunu kullanarak yaşlı kadının resmini çekmek için Roze Altın iPhone 7 Plus’ını kullanıyor.

Fotoğraf çekiminden sonra, fotoğrafı gören büyükannesi çekim kalitesinden şaşkına dönerek huşu içinde duruyor. Durum kafedeki başkalarının dikkatini çekiyor ve bir kadın da resim çekip çekemeyeceğini soruyor ve genç bayanı mutlu ediyor.

Köyün yerlileri, balıkçılar, müzisyenler, çocuklar, berberler ve hatta yerel bir çoban da dahil olmak üzere, fotoğraflarını çektirmek için kuyruk oluşturuyorlar ve olay derinlik efektli fotoğrafçılığın başlangıcına gidiyor. Reklam filmi, “iPhone 7 Plus’da Portre Modu – Pratikte Büyü” metni ile sonlanıyor.

https://youtu.be/r8mR33cp_Fk

iPhone 7 Plus, su yalıtımı, geliştirilmiş pil ömrü, çift lensli arka kamerası ve iOS 10 işletim sistemi gibi vurguların yapıldığı reklam serisinin en yenisidir.

müşteri hizmetleri

Bir yorum

  1. Yaşar Yaşar 1 Şubat 2017

    Merhabalar. Şu anda kullanmakta olduğum telefon 7 plus. Sorum şu ios 10.1 de iken şarjı daha iyi gidiyordu şimdiki sürüm 10.2 ise daha hızlı bitiyor. Peki 10.1 e dönme ihtimalim hiçmi yok internette bir kaç yöntem var telefona zarar verirmi veya telefon yeni çıktı sonraki sürümlerde şarj sorunu düzeltilirmi ?(ilk defa iphone kullanıyorum )

Yorumlar kapatıldı.