İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple iPhone Servis Fiyatlandırması: Ekran Onarımı, Pil Değişimi

iPhone’unuzun başına beklenmedik bir şey gelmiş olabilir. Bunun için korkmanıza gerek yok. Elbetteki güçlü servis ağı ve desteği ile Apple sizin yanınızda olacaktır. Korkmanız gereken şey şirketin servis, değişim ve donarım ücretlendirmesi olacaktır. Haksız da sayılmazsınız.

Evet, bugün binlerce TL ödeyerek satın aldığınız cihazınız için Apple tarafından sunulan ekran değişimi/onarımı, pil değişimi veya diğer resmi servis ücretlendirmelerini sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle paylaşacağımız ücretlendirmelerin değişiklik gösterebileceğini belirtelim. Apple tarafından sorunların çoğu için servis sağlanır. Ancak kimi durumlarda şirket destek sağlamayabilir. Bu sorununuza veya cihazınızın durumuna (kasa durumu, arıza kaynağı gibi) göre değişebilir. Ancak genel anlamda Apple’dan iPhone için garanti kapsamında ekran onarımı, pil servisi veya garanti kapsamı dışında servis ücretinin ne olacağına dair Apple tarafından paylaşılan liste şu şekilde;

iPhone-Servis-Ucretlendirmesi

***Tüm fiyatlara KDV’nin dahil olduğunu belirtelim. Fiyatların Apple servisi için olduğunu, fiyatlandırma ve koşulların diğer servis sağlayıcılarında göre farklılık gösterebileceğini de vurgulayalım.

Kimi durumlarda Apple onarım veya değişim yapmak yerine iPhone’unuzu yeni veya yeniye eşdeğer bir iPhone’la değiştirmektedir. Orjinal iPhone’unuzun kazara veya kötü kullanım sonucu hasar görmesi durumunda servis sağlanmayabilir.

iPhone’unuzun garanti kapsamını (servis ve destek) checkcoverage.apple.com/tr/tr/ kontrol edebilirsiniz.

4 Yorum

  1. İ.O İ.O 13 Temmuz 2016

    Ömer bey ekran değil arka kamera camım kırıldı.Yine 448 tl mi acaba?

  2. İ.O İ.O 13 Temmuz 2016

    Benim arka kameranın camı kırıldı..Ne yapacağım bilmiyorum.Yönlendirme yapmanız mümkün mü.6 s telefonum

Yorumlar kapatıldı.