İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple iPhone X benzeri telefonlar çıkaracak

2018 Apple bu sabah Bloomberg tarafından paylaşılan bir rapora göre, üç yeni iPhone yayınlayacak. Üç cihaz, biz daha önce duymuş gibi. iPhone X yükseltilmiş bir sürümünü içerecektir. “en büyük iPhone Ever” bir ekran boyutu ile 6,5 inç yakın ve üçüncü daha az pahalı modeli.

teknik destek

Apple iPhone X

TELEFONLARIN ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK

Apple, iPhone X satış sonra analist beklentileri son çeyreğinde daha düşük geldi sonra yeniden Kindle iPhone satış için “herkes için bir model” sunmayı hedefliyor. İPhone, iPad, iPad mini, iPad Pro ve iPod touch gibi Apple iOS cihazları ve işletim sistemleri iOS 5 ‘ e iOS 11 ‘ e çalışıyor.

Apple sürekli olarak Cellebrite gibi şirketlerin önünde tutmak için işletim sistemlerinin güvenliğine yönelik iyileştirmeler tanıtır. Kilitli iOS cihazlarında verilere erişmek amacıyla istismar etmek için her zaman hata ve güvenlik açıklarını arar.

İOS 11 ‘ de, örneğin Apple bir bilgisayarla güven kurmak için iPhone ‘un parolasını değiştirmeye başladı.  iOS ‘un önceki sürümlerinden bir değişiklik de Touch ID üzerinden bir bağlantı kimlik doğrulaması yapar. Apple da bir gizli biyometrik devre dışı bırakma mekanizması. Touch ID veya yüz kimliği kapatır.  Sos ekran uyku/uyandırma veya yan düğmesine basarak hızlı bir şekilde beş kez basıldığında bir şifre gerektirir.

teknik destek