İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, iPhone X ve AirPods’u Öne Çıkardığı “Sway” Reklam Filmini Paylaştı

Apple, artık geleneksel hale gelen, her yıl Kasım ya da Aralık ayında tatil için yayınladığı reklam filmi serisinin bu yılki versiyonunu YouTube kanalında paylaştı. Reklam filminin adı Sway ve reklam filminden Apple’ın en yeni iPhone modeli olan iPhone X ile başarılı kablosuz kulaklığı AirPods öne çıkartılıyor.

teknik destek

Reklam filminde, hem iPhone X hem de AirPods gösteriliyor. Kar kaplı bir caddede iPhone X’ini kullanarak Apple Music’ten Sam Smith’in “Palace” şarkısını açan kadın bir anda dans etmeye başlıyor ve kendisini bir sokaktan geçen bir adamın kucağında buluyor. AirPods’unun bir eşini adamın kulağına takan kadın onun da hayaline ortak olmasını sağlıyor.

Nitekim birbirine aşık olan çift, çılgınca hayallerini yaşıyorlar. En sonunda ise birbirlerinden ayrılıyorlar ve reklam filmi de burada son buluyor.

https://youtu.be/1lGHZ5NMHRY

Şirketin geçmiş yıllarda yine bu zamanlarda tatil için yayınladığı reklam filmleri büyük beğeni toplamıştı. Özellikle 2013 yılında iPhone 5s için yayınlanan “Misunderstood” reklam filmi ödüle layık görülmüştü.

https://youtu.be/A_qOUyXCrEM

Geçen yılki Frankenstein canavarlı reklam filmi de büyük övgü almıştı.

müşteri hizmetleri