Şimdi yükleniyor

Apple, iPhone X’in Face ID ve Portre Işığı Özelliklerini Gösteren Yeni Reklamlarını Paylaştı

Apple iPhone X Reklam Filmi

Apple, iPhone X’in Face ID ve Portre Işığı Özelliklerini Gösteren Yeni Reklamlarını Paylaştı

Son Güncelleme tarihi 12 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple, YouTube kanalında üç yeni reklam filmini paylaştı. Bu reklam filmlerinin tamamı Portre Işığı ve Face ID gibi belirli iPhone X özelliklerine odaklanan kısa videolardan oluşuyor.

teknik destek

İlk videonun ismi “Bir Bakışla Açılıyor” ve iPhone X’in şimdiye kadar oluşturulmuş en unutulmaz ve en sihirli şifre olan yüzünüzü tanıdığı ifadeleriyle Face ID’nin ne kadar özel olduğu vurgulanıyor.

https://youtu.be/ELsGTycENqY

İkinci video “Yüzünüze Adapte Olur” ismine sahip ve daha önce Apple’ın Kanada için YouTube kanalında paylaştığı video. Face ID’nin sakal, şapka, güneş gözlüğü ve yüzdeki diğer objelerden ve değişimlerden etkilenmeden çalıştığı gösteriliyor.

https://youtu.be/TahA4J952ww

Üçüncü video “Portre Işığı Tanıtımı” ismine sahip ve iPhone X’de bulunan Portre Işığı özelliğini gösteriyor. Portre Işığı, kullanıcıların bir görüntünün aydınlatmasını, derinlik haritalama teknikleri kullanarak ayarlamasına izin vermek için tasarlanmıştır ve iPhone 8 Plus’da da yer almaktadır.

https://youtu.be/vC7BAK_1NO8

Bugünkü iPhone X videoları, Apple’ın Kasım ayının sonlarında paylaştığı birkaç iPhone X özelliğini gösteren reklamları takip ediyor. Önceki videolar, Face ID ve Animoji’ye odaklanarak, Face ID’nin karanlıkta çalışıp yüzde makyaj olsa bile buna adapte olabildiğini gösteriyordu.

Apple, 15’er saniyelik bu kısa reklamlarını iPhone X’in özelliklerini televizyonda, web’de ve Instagram gibi sosyal ağlarda göstermek için kullanacak.

teknik destek