Apple ve Kevin Durant yeni TV serisi yapacak

Apple ve Kevin Durant yeni bir iş birliği içerisinde Yıldız basketbolcunun hayatını temel alan bir dram dizisi üzerine çalışan Apple "Swagger" adlı dizide Durant'ın gençliğini ve basketbol deneyimlerini işleyecek.

0
Apple ve Kevin Durant yeni TV serisi yapacak

Apple ve Kevin Durant yeni bir iş birliği içerisinde NBA’de Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant ile Apple tekrar çalışacak. Yıldız basketbolcunun hayatını temel alan bir dram dizisi üzerine çalışan Apple “Swagger” adlı dizide Durant’ın gençliğini ve basketbol deneyimlerini işleyecek.

Dizide sadece Kevin Durant’ın hayatı incelenmeyecek. Amatör Atletizm Birliği (AAU) basketbol dünyasını, oyuncuları, aileleri ve antrenörlerinin hayatına da belli aralıklarla yer verilecek. Ancak tabi ki dizide ana unsur her zaman Durant olacak. Dizi hakkında her geçen bilgiler gelmeye devam ediyor onlardan bir tanesi de dizinin hangi şirket ile yapılacağı gelen bilgilere göre Imagine Television ve Kevin Durant’ın kendi şirketi olan Thirty Five Media ile yapılacak.

İLGİLİ İÇERİK:  Yeni iPad Pro Hakkında Her Şey!

Apple ve Kevin Durant iş birliği

Dizinin yazarlığını ise Reggie Rock Bythewood yapacak. Kevin Durant şuanda Golden State Warriors forması giyiyor. Yıldız oyuncu 2017 yılında NBA şampiyonluğuna ulaşmaya başarmıştı. Bu yılda şampiyonluğun en büyük adayı, Durant kariyeri boyunca sayısız ödül kazandı. Bunların en büyüğü elbette NBA yüzüğüydü.

  • İki kez Olimpiyat altın madalyası
  • NBA’de En İyi Oyuncu Ödülünü
  • Yılın çaylağı (Rookie)
  • 9 kez NBA All Star

Apple daha önce de ünlü isimlerle TV girişimleri yapmıştı. Jennifer Anniston ve Reese Witherspoon’dan bir Sabah şovu ve Damian Chazelle ile de bir tiyatro oyunu yapıldı.

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.