İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple kullanıcılarının yüzde 16’sı Apple Pay tercih ediyor

Bu sabah, Loup girişimleri Apple ödeme benimsenmesi hakkında yeni bilgi paylaştı, 2017 sonuna kadar 127.000.000 Global Apple Pay kullanıcıları olduğu tahmin ediliyor. 62.000.000 önceki yıl bir atlama. Dünya çapında yaklaşık 795.000.000 etkin iPhone ‘lar olduğu düşünülüyor. Bu, iPhone sahiplerinin yaklaşık yüzde 16 ‘ u Apple Pay aktive olduğu anlamına gelir.

Apple Pay tercih ediyorlar

Pay İnceleme tamamladı ve yıl boyunca yıl içinde büyüyen aktif kullanıcılar ile etkileyici olmuştur. (Kaynak: Apple), hareketleri daha fazla (Kaynak: Apple) ve online benimseme artan ~ 50% (Kaynak: Loup Girişimler). Dedi. Biz sadece% 16 küresel. iPhone kullanıcılarının Apple ödeme açık olduğuna inanıyoruz. Biz Apple Pay bir sonraki 3-5 yıl içinde verilen entegrasyon OS ve iOS Dijital Cüzdan kullanımı kolay yapar. Üzerinde yaygın benimsenmesi kazanacaktır.

Apple ilk 2014 sonbaharında Apple ödeme ve her ne kadar perakendeciler platform destek katıldı rağmen hedef ve Walmart gibi şirketlerin kendi Dijital Cüzdan hizmeti geliştirmeye çalışın gibi geri itme karşı karşıya geldi. Geçen bahar, Apple, yakında müşterilerinin “birincil ödeme sistemi olmak için yolda gibi cep cüzdan gördüm çünkü Apple Pay yavaş benimsenmesi hakkında endişeli olmadığını söyledi.”