Apple kurucusu steve jobs hakkında bilinmeyenler

Apple kurucusu steve jobs hakkında bilinmeyenler

Steve Jobs yaşasaydı artık 63 yaşında olacaktı. Bir miras yaratan Steve Jobs, dünyanın en büyük yenilikçilerinden biri olarak hatırlanacak ve dünya çapında teknoloji girişimciler ilham verdi. Bu yazımızda Apple kurucusu Steve Jobs  hakkında bilinmeyen ve ilginç bilgiler vereceğiz.

teknik destek <

Steve Jobs Apple ile ilgili başarısını şu sözlerle açıklıyor. “iş dünyasında büyük şeyler asla bir kişi tarafından yapılmaz. Bir grup insan tarafından yapılır.” Uzun süre pankreas kanseri ile mücadele etse de aramızdan ayrılalı 6 yıldan fazla süre oldu. Steve Jobs 2011 yılında kanser nedeniyle hayata gözlerini yumdu. Steve Jobs’un başarılarını bilen bilir ancak bilmeyenler için bir kez daha hatırlatalım. Jobs, Apple ‘ın vizyoner kurucularından ve eski CEO ‘su, Macintosh bilgisayar, iMac, iPod, iPad ve tabii ki iPhone yapımcıları.

Apple kurucusu steve jobs

Yanı sıra Pixar başarısının arkasında deha, oyuncak hikayesi ve Monsters, Inc yapımcıları arasında yer almaktadır. Apple’ın bu günlere gelmesindeki en büyük pay sahibi kendisi 56 yaşında çok erken sayılacak bir yaşta aramızdan ayrılmasaydı Apple şuanda nasıl bir yer olurdu hayal etmesi bile zor. Steve Jobs halen daha ilham verici bir konuşmacı ve devrimci yenilikçi olarak hatırlanıyor. Burada gün yaşam bizim gün canlı şekilde değiştirdi ve pek çok kişiye ilham kattı.

müşteri hizmetleri