Apple, Mağdurlara Ücretsiz Destek Sunacak!

Apple, Mağdurlara Ücretsiz Destek Sunacak!

Apple, paylaşmış olduğu destek belgesi üzerinden Japonya’da meydana glen sıl felaketinde hasar gören iPhone, Mac ve iPad modellerini ücretsiz olarak onaracağını açıkladı.

teknik destek <

Firma, yüzlerce ölümle sonuçlanan felaketten etkilenen insanlara başsağlığı iletti. Apple’ın sunmuş olduğu destek, sudan dolayı meydana gelen hasarlar yüzünden hiç sunulmayan desteğin yanında olağanüstü durumlarda sunulan bir hizmet olarak karşımıza çıktı. Apple, kurye ile gönderim de dahil olarak, Apple cihazlarını destek merkezine gönderenlere destek olacağını duyurdu.

Apple, Mağdurlara Ücretsiz Destek Sunacak!

Firma buna ek olarak selden etkilenenlerin telefon üzerinden de hizmet talebinde bulunabileceklerini açıkladı. Apple’ın temel ürünlerinin neredeyse hepsi, duyurulmuş olan özel programa uygun oluyor ancak cihazların sahipliğinin kanıtlanması için belge istenebilir.

Apple, kurye ile teslimatın şartlara göre etkilenebileceği açıklamasını da yaptı. Şirketin yapmış olduğu açıklama normal karşılanıyor çünkü sel yüzünden birçok işyeri ve ev kullanılamaz hal aldı.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.