Apple Music, 38 milyon ücretli kullanıcı barajını geçti

0
apple msic

Apple’da yetkili olan Eddy Cue, şirketin müzik dinleme servisi olan Apple Music için bazı açıklamalarda bulundu. Servisin Şubat ayından bugüne 2 milyon yeni abone kazandığını ve ücretli abone sayısının 38 milyona ulaştığını belirtti.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Apple Music, geçtiğimiz Şubat ayından bu güne iki milyondan fazla abone kazanarak 38 milyon ücretli kullanıcıya ulaştı. Apple’ın İnternet Yazılımları ve Hizmetlerinden sorumlu olan Eddy Cue, güncel abone sayısını SXSW’de duyurdu.

Kıyaslama yapacak olursak eğer, sektörde lider olan Spotify‘ın Aralık 2017’den itibaren 71 milyon ücretli abonesi bulunuyor. Amazon Music Unlimited’ın ise 16 milyon kullanıcısı bulunuyor. Google Play Muzik ise ücretli kullanıcı sayısını henüz açıklamadı.

apple msic apple

HomePod, üyelikleri arttırmış olabilir!

Sizlerinde bildiği gibi Apple‘ın akıllı hoparlörü olan HomePod, 9 Şubat’ta piyasaya çıktı. Bu bakımdan kullanıcıların büyük bir kısmı Apple Music ile beraber çalışacak şekilde HomePod kullanmayı düşünmüş olabilir.

Apple Music, bireysel paket 13.99 TL olurken Aile paketi 20.99 TL. Öğrenci tarifesi ise 6.99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.