Apple Music 40 Milyon Ücretli Aboneye Ulaştı

apple-music-40-milyon-ucretli-aboneye-ulasti

Apple’ın çevrimiçi müzik servisi Apple Music her ne kadar Spotify’dan daha az abone sayısına sahip olsa da bu farklı her geçen gün kapatmaya devam ediyor. Apple tarafından yapılan açıklamaya göre Apple Music abonelerinin sayısı 40 milyona ulaştı. 

teknik destek

Apple Music’ten Büyük Başarı!

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz yıllarda tanıttığı yeni çevrimiçi müzik platformu Apple Music büyümeye devam ediyor. Her ay abone sayısında yüzde 5’n üzerinde büyüme gerçekleştiren Apple Music’in bu başarısı her ne kadar Spotify’ın gerisinde kalmış olsada sadece ücretli abone planı bulunan Apple Music’in 40 milyon abone sayısına ulaşması Spotify’dan daha hızlı büyüdüğü gerçeğini değiştirmiyor. 

Apple’ın Çeşitli Servislerinde Çalışmıştı!

40 milyon abone sayısıyla önemli bir dönüm noktasını geçen Apple Music bu başarısını yeni yöneticisi ile kutluyor. Apple’dan yapılan açıklamada Apple Music’in ve Uluslararası İçerik bölümünün başkan yardımcılığına Oliver Schusser geçecek. Yeni görevi için kısa sürede Londra’dan Californiya’ya taşınacak olan Schusser daha önce de Apple’ın App Store, Apple Postcast, iBook ve iTunes filmleri bölümlerinde çeşitli görevler almıştı. 

teknik destek
error: Çok sık deneme yapıyorsun !!