Apple Music 6 Ay Ücretsiz!

Apple Music 6 Ay Ücretsiz!

Verizon tarafından yapılan açıklamaya göre, Verizon Unlimited adındaki paketi satın alan kullanıcılar 6 ay boyunca Apple Music servisinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekler.

teknik destek <

Bahsi geçen teklif hem eski hem yeni Verizon Unlimited kullanıcılarına açık buna ek olarak mevcut aboneler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Firmanın pazarlamadan sorumlu isimlerinden Angie Klein, yapmış olduğu açıklamada, özel teklifin Apple ile başlattıkları özel ortaklığın başlangıcı olduğunu dile getirdi. Ortaklığın gelecekte ne gibi fırsatlar sunacağı ile ilgili ise bir bilgi verilmedi.

Verizon kullanıcıları 16 Ağustons tarihinden itibaren operatörün fırsatlarından faydalanabilecekler. Apple’ın ilerleyen dönemlerde ülkemizdeki operatörlerle benzer anlaşmalar yapıp yapmayacağını merak ediyoruz. Vodafone’un aboneleri için Spotify Premium’un dahil olduğu teklifler sunduğunu biliyoruz. Turkcell kendi müzik servisini hayatta tutmaya çalıştığı için böyle bir ortaklığa yanaşacağını düşünmüyoruz. Türk Telekom ise müşterilerine kendi servisi olan Muud Mobil ile hizmet veriyor. (Okurlarımıza bilgilerimizi güncelledikleri için teşekkür ederiz.)

Bakalım, Türk operatörlerinden benzer bir hamle görebilecek miyiz?

müşteri hizmetleri

Comments are closed.