Apple Music Artık Türkiye’de Kullanılabilir

Apple-Music-Turkiye

Apple, Eylül ayından bu yana servislerini özellikle de Apple Music‘in kullanım alanlarını arttırıyordu. En son Çin’de servis genişletme yapan Apple şimdi de uzun zamandır beklenen Apple Music’i Türkiye‘de kullanıma sundu.

teknik destek <

Apple Music şu anda ülkemizde kullanılabilir olması ile birlikte kimi iOS cihazda birkaç günlük gecikme ile aktif hale gelebilir. Apple’ın Apple Music Türkiye sayfasında da kullanılabilir bilgisi henüz görülmüyor olsa da iOS cihazınız üzerinden Müzik uygulaması ile Apple Music’e katılım sağlanabiliyor.

KAÇIRMAYIN: iOS Cihazınızda Apple Music’i Aktif Hale Getirme ve Kullanma

Apple Music’i ilk üç ay denemek bedava. Elbette ki ücretsiz deneme aboneliğini başlatabilmek için ödeme bilgisi girmeniz gerekiyor. Bunun dışında Apple Music’in abonelik ücretlendirmesi ise şaşırtıcı değil. Spotify benzer bir fiyatlandırma ile gelen Apple Music’in bireysel üyelik aylık 9,99 TL, aile içi üyelik ise 14,99 TL.

Apple Music’in yaygınlaşmasına yardımcı olmak için şirket aynı zamanda Enbe Orkestrası, Fazıl Say, Teoman, Funda Arar ve diğer sanatçılarla birlikte bir tanıtım yapıyor.

müşteri hizmetleri