Apple Music Öğrenci Tarifesi Yakında Türkiye’de!

Apple Music Öğrenci Tarifesi Yakında Türkiye’de!

Apple Music artık dünya genelinde en kapsamlı en büyük öğrenci programına sahip oluyor. Apple Music öğrenci üyeliği artık Türkiye’de başlıyor!

teknik destek

Apple Music, UNIDAYS tarafınca onaylı olacak Öğrenci Üyeliğini ülkemizde resmen başlatıyor. Şubat ayı içerisinde tam olarak 82 farklı pazarda başlayan öğrenci programı sayesinde Apple Music‘in yer aldığı tüm ülkelerde bir heyecan var. Bu bakımdan Apple Music en büyük öğrenci programıyla adından söz ettirmeye devam edecek.

Apple Music Öğrenci Üyeliği Nedir?

Apple Music öğrenci üyeliğiyle beraber, öğrenciler için müzik dinlemek daha uygun fiyata geliyor. Apple Music’i 13.99 TL ile başlatırken, Aile paketi ise 20.99 TL olarak satışa çıkıyor. Ancak öğrenci paketi ile bu fiyat 6.99 TL‘ye kadar düşüyor. Önümüzdeki günlerde öğrenci üyeliği sunulmaya başlayacak ve öğrenci üyeliği ile beraber, en fazla dört yıl indirimli fiyattan faydalanabilirsiniz.  Elbette fiyatlar ülkeden ülkeye biraz farklılık gösterebilir.

Ek olarak 2015 yılında hayatımıza giren Apple Music, 115 ülkede 36 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip. Bunla sınırlı kalmayan platformda 45 milyondan fazla şarkı bulunuyor. Her geçen gün büyümeye devam eden Apple Music, kendine özel haftanın en iyileri, Bügünün hitleri gibi belli başlı kategoriler sunmakta. Bu bakımdan Apple ciddi anlamda geri dönüş alırken olumlu dönüşler aldıkça yolundan memnun bir şekilde tam gaz ilerlemeye devam ediyor.

Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz? Öğrenci indirimine de kötü kullanım olur mu?

müşteri hizmetleri