Apple Music’e İndirim Geliyor!

apple-music-kapak-gorsel

Özelliklerde son zamanlarda online müzik servisleri arasındaki rekabet her geçen gün artıyor ve her firma kendi adına farkındalık yaratmak için elinden geleni yapıyor. En büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple ise sahip olduğu Apple Music‘de rakipleri arasında avantaj yaratmak için yeni bir yeniliğin çalışmalarını yapıyor. Ayrıca bu yenilik kullanıcıları oldukça sevindirecek cinsten.

teknik destek

apple-music

Hali hazırda fiyatı aylık 9.99 dolar olarak hizmete sunulan Apple Music’in aile üyelik fiyatı ise 14.99 dolar. Aile üyeliği sayesinde en fazla 6 kişi olmak kaydı ile sınırsız müzik deneyimine aylık 14.99 dolara ulaşabiliyorsunuz.

Apple ise önümüzdeki günlerde bu fiyatlarda bir indirime gideceği çıkan söylentiler arasında yer alıyor. Gelecek indirim ile birlikte Apple Music’in bireysel üyelik ücreti 7.99 dolara, yine 6 kişi ile sınırlı olan aile üyeliğinin ise 12.99 dolar‘a düşeceği çıkan söylentiler arasında.

Gelecek olan indirimlerin yılbaşından itibaren geçerli olacağı konuşulurken, bu indirimler Türkiye fiyatlarına nasıl yansıyacak ve Apple hedeflediği ilgi artışına ulaşabilecek mi? Bunu hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz.

müşteri hizmetleri