Apple Music’e Uygun Fiyatlı “Bireysel Yıllık Abonelik” Seçeneği Eklendi!

Apple Music

pple, müzik servisi Apple Music’e sessizce yeni bir abonelik seçeneğini ekledi. Yıllık 99 TL ödeyerek 12 ay boyunca Apple Music’e abone olmak artık mümkün. Böylece bireysel aboneliğe göre (bireysel abonelik normalde 9,99 TL) 20,88 TL indirimli abone olmuş oluyorsunuz.

teknik destek

TechCrunch tarafından edinilen bilgiye göre, yeni abonelik seçeneği arka planda tutuluyor ve henüz Apple tarafından ilan edilmiş değil. Örneğin, şu anda Apple Music’e abone değilseniz ve abone olmak için Müzik uygulamasına girerseniz normal, aylık Bireysel ve Aile abonelik seçeneklerini görebiliyorsunuz. Ancak herhangi bir aboneliğiniz varsa veya yeni abonelik başlattıysanız yıllık abonelik seçeneğini görüntüleyebiliyorsunuz. Ardından 1 yıllık aboneliğe 99 TL ödeyerek geçiş yapabiliyorsunuz.

Apple Music’ten memnunsanız ve daha karlı bir abonelik seçeneği arıyorsanız Apple’ın bu yeni teklifi kesinlikle iyi duruyor.

Daha önce, Apple Music’i hediye kartları ile 99 TL karşılığında bir yıllık satın alınabiliyordu ancak bunun için fiziksel bir kart satın alınması gerekiyordu. Artık doğrudan Müzik uygulaması aracılığıyla iOS cihazınızdan yıllık aboneliğe geçiş yapabilirsiniz.

müşteri hizmetleri