Apple Music’te Uygun Fiyatlandırmalı Üyelik Seçeneği: Üniversite Öğrencisi

apple-music-universite-ogrencisi

Apple bugün, müzik servisi Apple Music için çok bilinmeyen ama mevcut olan üyelik seçeneğini genişlettiğini duyurdu. 2016 Mayıs ayından beri Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Danimarka, Almanya, İrlanda, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta kullanılabilen bu üyelik seçeneği artık 32 ülkede kullanılabilir durumda.

teknik destek

Üniversite Öğrencisi üyelik seçeneğinin kullanılabilir olduğu yeni ülkeler ise şu şekilde; Belçika, Brezilya, Kanada, Çin, Şili, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Norveç, Avusturya, İsviçre, Singapur, Güney Afrika, İspanya, İsveç, Tayland, ve Birleşik Arap Emirlikleri. Bu üyelik tipinin en önemli yönü uygun fiyatlı olması. Örneğin ABD’de aylık sadece 4,99 dolar gibi bir ücretlendirme söz konusu.

apple-music-universite-ogrencisi

Henüz ülkemizde kullanılabilir olmasada çok yakında bu süper üyelik teklifinin ülkemizde de kullanılabilir olacağını tahmin ediyoruz. Muhtemelen aylık ücretlendirme 4,99 TL olacaktır. Elbetteki bu üyelik tipini kullanabilmek için üniversite öğrencisi olmak gerekiyor. Şu anda ülkemizde kullanılabilir olan Apple Music üyelik seçenekleri;

  • Bireysel Üyelik: Aylık 9,99 TL
  • Aile İçi Üyelik: 14,99 TL

Ülkemiz için de bu yönde bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

müşteri hizmetleri