Apple Music’ten Öğrenci İndirimi!

Apple-Music-Turkiye

Apple müzik servisi Apple Music ile kısa sürede elde ettiği abone sayısı ile en büyük ve en yakın rakibi Spotify’a göz kırpmaya başlamış durumda. Bunu sanatçılarla yaptığı anlaşmalar, düzenlediği etkinliklerle daha da hızlandırmayı hedefleyen Apple’dan şimdiden öğrencilere özel bir indirim fırsatı geldi.

teknik destek

Artık öğrenciler Apple Music’i aylık abonelik ücretlendirmesi olan 9,99 dolar yerine sadece 5 dolara sahip olabiliyorlar. Apple’ın bu şekilde yıl sonuna kadar 20 milyon aboneye ulaşmayı ve abone bir diğer deyişle müşteri portföyünü genişletmeyi hedeflediği açık.

Şu an için bu eşsiz fırsat sadece ABD ve belirli ülkelerde kullanılabilir durumda. Ancak edindiğimiz bilgilere göre yakın zamanda ülkemizde de kampanyanın kullanılabilir olacağı belirtiliyor. Yani kampanya ülkemizde de kullanılabilir olursa öğrenciler aylık 9,99 TL yerine sadece 5 TL’ye servisten faydalanabilecekler. Konuyu takip etmeye devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri

AppleFoni editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, aktif çalışma yaşantısını da sürdürmeye devam ediyor.