Şimdi yükleniyor

Apple News Plus nedir ücretli mi

Apple News Plus nedir

Apple News Plus nedir ücretli mi

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

Apple News Plus nedir ve Türkiye için hizmete açılacak mı?

teknik destek

Apple şirketi, geleceğin teknolojilerini üretmeye devam ediyor. Şirket sektörde istedikleri yeri aldıktan sonra telefonun içeriğini de değiştirmeye ve güncellemeye başladı. Daha yeni tanıttıkları Apple News+ ile teknolojide yeni bir kapı araladılar. Konferans Cupertino’da yapıldı ve odak noktası günümüzde en çok ihtiyaç duyulan gizlilik üzerineydi.

Apple News Plus ne hizmeti sunmaktadır?

En kısa açıklamasıyla, news plus, birçok dergi ve gazeteyi içinde bulunduran online bir kütüphane.

Apple-News-Plus-nedir-2 Apple News Plus nedir ücretli mi
Apple News Plus nedir ücretli mi

Yurt dışında, özellikle Amerika’da en çok okunan The New Yorker, The Atlantic gibi gazetelerin de içinde olduğu ve 300’en fazla gazete ve dergiye ulaşma imkanı sağlayacak olan yeniliğin aylık ücreti 9,90 Amerikan Doları olarak belirlenmiş. Diğer siteler ve şirketler ile arasındaki farkı ortaya koymaya kararlı olan Apple, gizlilik konusunda da çok büyük adımlar attı.

Şirketin Ceo’sunun yaptığı açıklamalarda diğer şirketler gibi sizin internette yaptığınız araştırmaları izleyerek sizlere reklamlar göstermeyeceğiz. İnternette okuduğunuz orada kalacaktır diyerek gizlilik politikasına tekrar dikkat çekmiştir. Apple News Plus’ın ülkemizde ne zaman kullanıma gireceği ve ücretinin ne olacağı hala belli değildir.

teknik destek