İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Okul Başlıyor Kampanyası

Apple geçtiğimiz gün, ABD, Meksika ve Kanada’da her yıl aktif ettiği Okul Başlıyor kampanyasını tekrar başlattı. Apple Okul Başlıyor kampanyası ile Avrupa ve Asya ülkelerinde kampanyadan yararlanılabiliyor. Kampanyanın Türkiye’de de aktif olduğunu belirtelim.

Sınırlı bir süre için, mevcut ve yeni üniversite öğrencileri ve aileleri, her seviyeden öğretim personeli, yelerleri ve evde ders veren eğitimcilerin yararlanabileceği kampanya ile iPad Pro ve Mac alan kişilere Beats kulaklıkları hediye ediliyor.

Apple Okul Başlıyor Kampanyası

Apple, yeni MacBook, MacBook Pro, MacBook Air, iMac Pro, iMac veya Mac Pro alan kişilere hediye Powerbeats 3 Wireless Kulak içi kulaklık, Beats Solo3 Wireless Kulak üstü kulaklık veya BeatsX Kulak içi kulaklık arasından seçim hakkı sunuyor. Buna ek olarak Apple Eğitim Mağazası üzerinden her zaman olduğu gibi indirimli olarak Mac ve iPad satın alabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Mac mini modeli bu kampanyaya dahil değil. Buna ek olarak, yeni iPad ve iPad mini 4 de kampanya kapsamında bulunmuyor.

2 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya Apple Store, Apple Online Store ve Apple Premium Reseller mağazalarından katılabiliyorsunuz. Kampanya ile ilgili tüm detaylara Apple’ın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.