İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Önümüzdeki Hafta En Yeni Ürünlerini Tanıtabilir!

İsminin açıklanmasını istemeyen bir tedarik zinciri analistine göre Apple, muhtemelen 20 Mart Pazartesi ile 24 Mart Cuma günü arasında yeni ürünlerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek gibi duruyor.

teknik destek

Analist, Apple’ın hangi ürünlerini tanıtacağı hakkında detay paylaşmadı ancak söylentiler yeni iPad Pro modellerinin tanıtılacağını gösteriyor; yepyeni 10.5 inçlik iPad Pro ve yenilenmiş 12.9 inç iPad Pro ile birlikte 9.7 inç iPad Pro.

Apple’ın bu şekilde adım atacağına inanan pek çok kaynak ve analist mevcut. Bunlar; KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, Barclays analisti Blayne Curtis ve Japon blog sitesi Mac Otakara. Tüm analistler ve kaynaklar, iPad mini 4’ün yerine yeni bir 7.9 inçlik iPad Pro’nun geleceğini öngörüyorlar.

Her ne kadar geçtiğimiz günlerde Apple’ın Mart etkinliğini iptal ettiği ve 4 Nisan’da yeni kampüsü Apple Park’ta bir etkinlik düzenlemek üzere hazırlık içerisinde bulunduğu iddia edilse de bu yeni söylenti bunu reddediyor. Eğer bu söylenti doğru ise muhtemelen Apple birkaç güne kadar 2017 Mart etkinliğinin davetiyesini kamuoyu ile paylaşacaktır.

Apple’ın bu yılki özel Mart etkinliğinde sadece yeni iPad Pro modellerinin değil aynı zamanda 128GB iPhone SE ve kırmızı renkli -(PRODUCT) RED’in bir parçası- iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtılması bekleniyor.

müşteri hizmetleri