Apple Park için Yeni Drone Videosu Geldi!

Apple-Park

Apple’ın, kalbinde uzay gemisi görünümlü yeni binasının yer alacağı kampüsünün resmi olarak adının “Apple Park” olarak ilan edilmesinden ve kampüsün Nisan ayında faaliyete geçeceğinin açıklanmasının ardından, Apple Park’ın inşaatının geldiği son durumu gösteren yeni bir drone videosu paylaşıldı. Bundan önceki video güncellemesi Ocak ayının sonlarında gelmişti ve yürüyüş yollarının, bahçe aydınlatmalarının ve otoparkın artık tamamlanma aşamasına geldiği videoda görülüyordu.

teknik destek <

En yeni drone video güncellemesine göre, Ar-Ge merkezinin eksikliklerinin hemen hemen tamamlandığı ve ana binanın dışındaki inşaatın, bir cephe haricinde tamamlandığı görülüyor.

Her zamanki gibi, peyzaj çalışmaları da devam eden inşaatın önemli bir parçası. Artık, yeraltı tünelinin üzerine daha fazla ağacın konumlandırıldığı, işçilerin kampüsü çevreleyen çimlendirme çalışmalarını bitirmek için hazırlandıkları görülüyor. Geçen ayki güncellemeye göre, yürüyüş yollarının önemli bir parçasının tamamlandığı da videoda görülebiliyordu. Apple Park’ta toplamda 3.2 km yürüyüş yolu yer alacak.

Diğer inşaat işlerindeki son durum ise; fitness merkezinde “büyük değişiklikler” var ve ana binanın içindeki büyük avluda devam eden büyük bir ilerleme söz konusu. Ana binanın iç kısmına daha fazla kuraklığa dayanıklı ağaç dikilmiş. Apple Park’ta, şirketin CEO’su Tim Cook da dahil olmak üzere 12.000’den fazla çalışan olacak.

Apple’ın geçtiğimiz Cuma günkü resmi açıklamasında, Apple Park’daki tiyatronun “Steve Jobs Theatre” olarak adlandırılacağını belirtildi. Apple Park bu Nisan ayında çalışanların geçiş yapmalarına hazır hale gelerek çalışmaya başlayacak ve diğer çevre düzenlemeleri yıl boyunca sürecek.

müşteri hizmetleri