İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Park Ziyaretçi Merkezi Açıldı!

Apple, yeni Apple Park kampüsünün Ziyaretçi Merkezi’ni halkın kullanımına açtı. Apple fanları, yeni kampüsü kontrol etmek, hediyelik eşya ve atıştırmalıklar satın almak için Apple’ın Cupertino’daki yeni merkezini bugünden itibaren ziyaret edebiliyorlar.

teknik destek

Ziyaretçi Merkezi’nin merdivenleri ve taş duvarları kampüsün geri kalanının estetiğine uygun bir şekilde dizayn edilmiş ve çatı zemininde karbon fiber malzeme kullanılmış.

Apple Park Maket

Ziyaretçi Merkezi’nin içinde Apple Park’ın büyük bir 3D modeli yer alıyor ve ziyaretçilere özel iPad’ler aracılığıyla artırılmış gerçeklik deneyimi ile kampüs hakkında bilgi veriliyor.

Ziyaretçi Merkezi’nin içinde konumlandırılan mağazada, Apple Park’a özel tişörtler, şapkalar, kartpostallar, bebekler, oyun kartları ve çanta torbaları da dahil olmak üzere çeşitli Apple ürünleri ve aksesuarları satılıyor. Ziyaretçi merkezinde yer alan bir kafede ise kahve, çay ve aperitifler sunuluyor.

Merkezin çatı katında, Apple Park’ın ana binasını ve 9000’den fazla ağacı içeren peyzaj manzarasının görülebildiği bir alan yer alıyor.

Apple Park

Ziyaretçiler, Apple Park’ın yalnızca Ziyaretçi Merkezi’ni kullanabiliyorlar. Bunun dışında kalan tüm alanlar sınır dışı olarak belirtiliyor. Apple Park Ziyaretçi Merkezi, Pazartesi gününden Cuma’ya kadar 09:00-19:00 arasında açık. Cumartesi günleri 10:00-18:00 arası açık ve Pazar günleri ise 11:00-18:00 arasında hizmet veriyor.

müşteri hizmetleri