Apple Park’ın Gece Muhteşem Görüntüsü

Apple Park Gece

Apple, bu ay çalışanlarının bir kısmını yeni Apple Park kampüsüne taşımaya hazırlanıyor. Duncan Sinfield tam da bu noktada yeni drone videosunu YouTube kanalına yükledi ve Apple Park’ın iç ve dış mekanlardaki son rötuşlarını ortaya koydu. Görüntülere bakılacak olursa, Apple’ın yeni kampüsünde geceli gündüzlü hummalı bir çalışma söz konusu.

teknik destek <

Videoda da görüldüğü üzere, peyzaj çalışmalara hala devam ediyor ve kampüsün büyük bir kısmı için bu yöndeki çalışmalar bir süre daha devam edecek gibi duruyor. Ağaçlandırma ve diğer küçük dokunuşlar için ise ilerleme kaydedildiği açık bir şekilde görülüyor.

Apple Park için bu sefer yayınlanan drone videosundaki dikkat çeken en önemli detay ise, ilk defa drone’un bu denli merkez binaya yakın çekim yapmış olmasıdır. Videoda ayrıca, Apple Park’taki park yerlerinin bazılarına yakından bakılıyor ve bir sürü parkın inşaa edileceği anlaşılıyor. Steve Jobs Theatre’ın inşaatı için de yakın çekim yapılmış.

Videodaki belkide en önemli detay ise, Apple Park’ın karanlıktaki görünüşüdür. Gece saatlerinde Apple Park’ın ne kadar büyük ve ihtişamlı bir görüntüye sahip olduğu görülüyor.

Apple, şubat ayında Apple Park’a geçişin Nisan ayında başlayacağını resmi olarak duyurmuştu. Nisan ayının sonlarına yaklaşılırken, taşınmanın artık yavaş yavaş başlayacağını söylememiz mümkün.

müşteri hizmetleri