Apple Park’ın İnşaatında Sona Gelindi!

Apple Park 2018

Drone pilotu Matthew Roberts, Apple Park’ın inşaatında sona gelindiğini net bir şekilde gösteren son video görüntülerini paylaştı. Matthew’in paylaştığı en yeni videoda, çalışanların öğle yemeğini yiyebilmeleri için hazırlanmış merkez binanın dışındaki yemek terası gibi yeni tamamlanan birkaç alan görülüyor.

teknik destek <

Uzay mekiği görünümlü merkez binanın peyzaj çalışmalarının neredeyse tamamlanmak üzere olduğu, genel peyzaj çalışmalarında sona yaklaşıldığı ve ağaçlandırma çalışmalarının büyük oranda tamamlandığı göze çarpıyor. Videoda ayrıca, iPhone X etkinliği sırasında basın tarafından Eylül ayında ziyarete açılan Ziyaretçi Merkezi’nden bir görüntü de yer alıyor. Bu Ziyaretçi Merkezi geçtiğimiz ay Cupertino halkının kullanımına açılmıştı.

Kampüse giden giriş ve çıkış yolu üzerinde bir miktar ilerleme kaydedediliği, Apple Park’ın Wolfe Yolu girişine bir güvenlik kontrol noktasının konumlandırıldığı ve bir başka güvenlik kontrol noktasının da yeraltı tünelinin önüne eklendiği görülüyor.

youtu.be/vRHu9d-kFsQ

Binaların pek çoğunun inşaatının tamamlanmasına rağmen kampüs alanında hala inşaat malzemeleri ve toprak höyükleri mevcut. İnşaatı henüz tamamlanmayan mekanlardan birisi de peyzaj çalışmalarının tamamlanması beklenen fitness merkezinin önü.

Apple Park’ın inşaatı 2013 yılında başladı ve bu yıl yaz aylarında tamamlanması hedefleniyordu. Apple çalışanları yeni kampüs alanına yavaş yavaş geçmeye başlamış olsalar da inşaatın tam olarak 2018 yılının başında tamamlanması bekleniyor.

müşteri hizmetleri