Şimdi yükleniyor

Apple parolamı unuttum faturasız açma

apple parolami unuttum-1

Apple parolamı unuttum faturasız açma

Son Güncelleme tarihi 24 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple parolamı unuttum veya iPhone şifremi unuttum sorunuyla karşılaşanlar faturanız yoksa işiniz zor.

teknik destek

Parola kullanımı, kullanıcıların en çok tercih ettiği güvenlik yöntemlerinden bir tanesidir. Telefonundaki bilgilerin çalınmaması, istemsizce görüntülenmemesi ve diğer güvenlik nedenlerinden dolayı; parolanın sadece kişiye özel olması gerekir. Fakat bazen kullanıcılar, şifrelerini ve parolalarını unutuyor. Bu durumda ise can sıkıcı sonuçlar meydana gelebiliyor. Parolanın unutulması yüzünden, iPhone marka akıllı telefonlarda yapılacak olan işlemler sırasıyla verilmektedir.

Apple parolamı unuttum sorunu

Aygıtın silinmesi: iPhone cihazlarında, yedekleme yapmak çok önemli bir detaydır. Çünkü parola unutması durumunda yedekleme yapılmadıysa; önceden oluşturulan verilerin kullanılması ve kurtarılması adına bir yöntem bulunmaz. Aygıtın silinmesi, bu noktada en doğru adım olacaktır. Aygıtın silinmesi, aslında tüm ayarların ve dosyaların da silinmesi anlamına gelmektedir. iTunes ile birlikte yedekleme yapıldıysa, yedeklemeleri kurtarmanın bir yolu vardır.

apple-parolami-unuttum-2 Apple parolamı unuttum faturasız açma

Parola kaldırırken iTunes kullanımı

iPhone cihazı önceden iTunes ile eşleştirildiyse, verilerin kurtarılmasının imkanı vardır. Geri yükleme işleminin ardından aygıtta içerik ve parola silinecektir.

iTunes açıldıktan sonra kurtarma moduna geçilmesi gerekiyor. iPhone cihazı ile iTunes arasındaki eş zamanlamanın bitmesi ve yedeklemenin doğru bir şekilde oluşturulması gerekiyor. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra iPhone cihazının geri yüklenmesi sekmesi seçilmelidir. iPhone cihazı kendisini yükleme işlemine devam ederken ekrana yeni bir sekme gelir. Gelen sekmede, iTunes yedeklemesinde olan verilerin telefona geri yüklenmesini istediğinize dair bir kutucuk bulunacaktır. iTunes’da seçilecek iPhone cihazı ile birlikte, yükleme en hızlı şekilde gerçekleştirilecektir.

Fatura varsa! Apple müşteri hizmetlerini aramanız yeterli. Fatura yoksa! Zor bir durum. Ya şifre kırma cihazlarıyla denenecek ya da bazı telefoncular ilegal yöntemlerle açtırabiliyor.

Apple şifre kırma haberine bakmak ister misiniz?

teknik destek

1 yorum

comments user
emre

Bu sayfanın eski adminleri nerede yahu?

Yorumlar kapalı.