İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Pay Cash para gönderme servisi hizmete girdi

Apple Pay Cash kısa süre önce ABD vatandaşları için kullanıma girmişti. Apple Pay Cash para gönderme Yeni yayınlanan rapora göre bu servis artık başka ülkeler içinde kullanılacak. Apple’ın para gönderme servisi olan Apple Pay Cash, global bazda yaygınlaşmaya başladı görünüyor.

teknik destek

Apple Pay Cash artık Avrupa ülkelerinde de kullanılacak. Ancak şuan için her ülkede kullanımı geçerli değil. Adım adım diğer ülkelere hatta diğer kıtalara da Apple Pay Cash’in gelmesi bekleniyor. ABD dışında İspanya, Brezilya, İngiltere ve İrlanda’da aktif hale gelmiş. Bu bilgiye ise o ülkelerde bulunan kişiler tarafından teyit edilerek ulaştık. Yani Apple halen daha İspanya, Brezilya, İngiltere ve İrlanda’da da Apple Pay Cash aktif oldu açıklaması  yapmadı.

APPLE PAY CASH’İN TEST EDİLMEMİŞ ÖZELLİĞİ VAR

Şuan da Apple Pay Cash ile başka bir ülkedeki kullanıcıya para gönderilebiliyor mu? Bu soru halen daha bilinmiyor. Ancak ilerleyen günlerde Apple bu konu hakkında bir açıklama yapacak ve akıldaki tüm soru işaretlerine  yanıt verecek.

Apple para gönderme servisi hizmete girdi2

Apple Pay Cash ile diğer ülkere para gönderimi yapmak veya başka ülkelerde de kullanıma girecek mi? Sorusuna yanıt resmi  açıklamadan sonra netlik kazanacak. Uzmanlara göre Apple Pay Cash ile para gönderimi yapmak mantıklı değil.

Uzmanlar son derece masraflı bir yöntem olacağını ve o yüzden Apple Pay Cash ile para gönderiminin mantık dışı olduğunu düşünüyor.

müşteri hizmetleri