Şimdi yükleniyor

Apple, Portre Modu’nu Gösteren “Berberler” İsimli Yeni iPhone 7 Plus Reklamını Paylaştı

iPhone 7 Plus Portre Modu

Apple, Portre Modu’nu Gösteren “Berberler” İsimli Yeni iPhone 7 Plus Reklamını Paylaştı

Son Güncelleme tarihi 15 Mayıs 2017 by Müşteri hizmetleri

Apple, YouTube kanalında yeni bir iPhone 7 Plus reklamını paylaştı ve amiral gemisi cihazının Portre Modu özelliğini bir kez daha öne çıkartmış oldu.

teknik destek

Reklamda, bir berber dükkandaki işi tanıtmak için kullanılan iPhone 7 Plus ile çekilmiş fotoğraflar üzerine yoğunlaşılıyor. iPhone ile çekilen görüntüler mağazanın camekanına ekleniyor ve fotoğrafı gören müşteriler her geçen gün artan ilgi ile berber dükkanın kapısında kuyruk oluşturuyorlar. “iPhone 7 Plus’taki Portre Modu ile iyi görünmüyorsun, harika görünüyorsun” sloganı ise reklamda kullanılıyor.

https://youtu.be/hcMSrKi8hZA

Portre Modu özelliği, iPhone 7 Plus’ın, Apple’ın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en popüler “Plus” modeli olmasının başlıca nedenleri arasında yer alıyor. iPhone 7 Plus’a olan ilgi, Apple’ın uzunca bir süre arz-talep dengesini sağlayamamasına neden olmuştu.

Apple, Portre Modu’nu gösteren, “Take Mine” ve “The City” adlı bir dizi reklam filmlerini de yayınlamıştı. Bu reklam filminin de bu serinin devamı niteliğinde olduğunu söyleyelim. Ayrıca şirket, yakın zamanda yeni bir web sayfası ve öğretici videoları ile iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanılarak daha iyi fotoğrafların nasıl çekileceğini gösteren rehberini paylaşmıştı.

teknik destek