Apple Sadece Apple Campus 2’nin Ziyaretçi Merkezine 79.9 Milyon Dolar Harcıyor

apple-campus-2-ziyaretci-merkezi

Apple, Campus 2 ile ilgili büyük planlara sahip. Bunlardan birisi de yerine bir mağaza, kafe ve planlı bir ziyaretçi merkezi inşa etmek. Apple sadece Apple Campus 2‘nin içerisinde yer alacak olan bu ziyaretçi merkezi için 79.9 milyon dolar harcamayı planlıyor.

teknik destek <

Son raporlara göre Apple Campus 2‘nin inşaatı devam ediyor. Her geçen gün yükselişini devam ettiren Campus 2 içine inşa edilecek olan planlı bir ziyaretçi merkezi kabaca Apple’a 79.9 milyon dolara mal olacak. Ziyaretçi merkezi yeraltı otoparkına sahip olacak ve sadece bu yeraltı otoparkının maliyeti 26 milyon dolar.

Gelen tüm bu şaşırtıcı bilgilere bakılacak olursa, Apple bu projesi üzerinde altyapı ve inşaatı için 106 milyon dolar harcayacak. Ziyaretçi merkezi için ilk detaylı bir, geçen yıl ortaya çıkmış ve inşaat alanına dahil planlar yayınlanmıştı. Bu projenin 2386 metrekarelik gözlem güvertesine, 10.114 metrekarelik mağaza ile 2 katlı cam duvar yapısına sahip olacak. Şu an itibariyle ziyaretçi merkezi saatleri Cumartesi ve Pazar günleri dahil olmak üzere, belirlenen saatler dahilinde haftanın yedi günü ziyaret edilebilecek.

Apple’ın Campus 2 inşaası yüklenici ve bütçe değişikliklerine rağmen bu yol sonunda tamamlaması planlanıyor. Büyük olasılıkla Campus 2 tamamlandığında Apple’ın bu projesi inanılmaz olacak.

müşteri hizmetleri