İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Store Mağazalarında Ekran Koruyucu Uygulama Hizmeti Başladı

Geçen hafta Apple’ın mağazalarında iPhone ekran koruyucu uygulama programı başlatacağından ve hasarlı iPhone’ları tamir etmeye başlayacağından bahsetmiştik.

teknik destek

Bugün itibariyle, Amerika Birleşik Devletleri ve dünya genelinde Apple Store çalışanları iPhone 6, 6s, 6 Plus ve 6s Plus müşterileri için Belkin markalı ekran koruyucuları uygulamaya başladılar.

Mağaza çalışanları Belkin marka ekran koruyucu satın almaları halinde müşterilere Belkin ekran koruyucu uygulama makinalarını kullanarak iPhone ekranlarına koruyucu monte edecekler.
Ekran koruyucu uygulama konusunda eğitim almış Apple Store çalışanı, müşterinin iPhone ekranını temizleme ve daha sonra müşterinin önünde doğrudan ekran koruyucusu uygulama görevi var. Uygulama sırasında eğer hata yapılırsa yeni bir ekran koruyucusu müşteriye hiçbir ücret ödemeden uygulanacak.

Belkin ekran koruyucusu uygulama hizmeti müşterilerin evde kendilerinin ekran koruyucusu uygulamaya çalışması ve sonunda ortaya çıkan başarısız uygulamaları sonlandırma adına düşünülmüş iyi bir hizmet.

Bu hizmet bütün Apple Store mağazalarında geçerli olacak. Fakat uygulama her telefonu kapsamıyor. Sadece iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus ve iPhone 6s Plus için geçerli.

müşteri hizmetleri