Apple Store Online Rezervasyon Hizmeti Yeniden Etkin

0
Apple Zorlu
blank

14 Ekim 2016 00:00’dan itibaren Türkiye’de yer alan Apple ve diğer teknoloji mağazalarında satışa çıkarılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için rekor satış gerçekleşmişti. Apple’ın müşterileri için sunduğu online rezervasyon hizmetinden yararlanan bireyler ülkemizde yer alan Apple mağazalarından gidip cihazlarını teslim almıştı.

blank

ekran-goruntusu-10

Apple tarafından sunulan online rezervasyon hizmeti iPhone 7 ve iPhone 7 Plus stokta kalmadığından dolayı Türkiye için durdurulmuştu. 14 Ekim’den günler sonra tükenen stoklar geçtiğimiz günlerde yenilendi ve sistem yeniden aktifleştirildi. Online rezervasyon hizmetinin başladığı dönem iPhone 6 lansmanı gerçekleştiriliyordu. Bu hizmet sayesinde birçok kullanıcı sıra beklemeden, online rezervasyon hizmetinden yararlanarak ürünlerine kolaylıkla sahip olabildi.

Siz de iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus almak istiyorsanız Apple’ın İstanbul Beşiktaş’ta yer alan Zorlu Center şubesi ya da İstanbul Üsküdar’daki Akasya şubesi için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonu buradan gerçekleştirebilirsiniz.

blank