Apple Store Online Rezervasyon Hizmeti Yeniden Etkin

Apple Zorlu

14 Ekim 2016 00:00’dan itibaren Türkiye’de yer alan Apple ve diğer teknoloji mağazalarında satışa çıkarılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için rekor satış gerçekleşmişti. Apple’ın müşterileri için sunduğu online rezervasyon hizmetinden yararlanan bireyler ülkemizde yer alan Apple mağazalarından gidip cihazlarını teslim almıştı.

teknik destek

Apple tarafından sunulan online rezervasyon hizmeti iPhone 7 ve iPhone 7 Plus stokta kalmadığından dolayı Türkiye için durdurulmuştu. 14 Ekim’den günler sonra tükenen stoklar geçtiğimiz günlerde yenilendi ve sistem yeniden aktifleştirildi. Online rezervasyon hizmetinin başladığı dönem iPhone 6 lansmanı gerçekleştiriliyordu. Bu hizmet sayesinde birçok kullanıcı sıra beklemeden, online rezervasyon hizmetinden yararlanarak ürünlerine kolaylıkla sahip olabildi.

Siz de iPhone 7 ya da iPhone 7 Plus almak istiyorsanız Apple’ın İstanbul Beşiktaş’ta yer alan Zorlu Center şubesi ya da İstanbul Üsküdar’daki Akasya şubesi için online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonu buradan gerçekleştirebilirsiniz.

müşteri hizmetleri